single-blog.php

CS:GO

5. kolo Sazka eLEAGUE přineslo CS:GO týmu další výhru

11. května 2020

V sobotu 9. května měl proběhnout očekávaný zápas dvou dosud neporažených Dota týmů, Sampi vs. CZC.eSuba. Zápas byl ale odložen, a my si tak na tento střet budeme muset ještě chvíli počkat.

Střelci z CS:GO týmu nastoupili druhý den, v neděli 10. května, proti hráčům z týmu Enterprise, a jednalo se o skutečně napínavou podívanou. Už první mapa Inferno, kterou si zvolil náš tým, byla poměrně vyrovnaná. Naši hráči ji však zvládli získat na svou stranu a odnést si vítězství se skóre 16:11.

Druhá mapa, Overpass, byla ze začátku pod naší taktovkou, a vyústila až k desetibodovému náskoku 14:4. Jenže to, co vypadalo jako jasné vítězství, se nečekaně změnilo v prodloužení. Hráči Enterprise nasadili neskutečné tempo a bylo vidět, že bez boje rozhodně neustoupí. Hru se jim podařilo srovnat na poměr 15:15, ve své vítězství ji ale neproměnili a náš tým si v prodloužení připsal skóre 19:16.

Jaroslav “Sank1” Chlumský, trenér týmu:

„Veto nám v dnešním zápase hrálo do karet a jak Inferno, tak Overpass jsou mapy, na kterých se cítíme dobře a sebevědomě. Na Infernu jsme po vyhraných prvních kolech nechali soupeře nadechnout a zápas se začal vyrovnávat. Po výměně stran jsme už zahráli naší silnou defenzivní stranu a ukončili zápas v náš prospěch.

Na Overpassu jsme začali jak z učebnice a opět silná CT strana nám zajistila 12 bodů. Pak ale přišla spanilá jízda od ENTERPRISE, kterým se povedlo úplně to stejné co nám a dostali zápas do prodloužení. Tam jsme ale konečně začali dávat kola za T stranu a nakonec zápas ukončili opět v náš prospěch. GGWP Enterprise.“

Hráči jsou momentálně na tréninkovém soustředění, kde se připravují na zápas proti parádně rozjetým Sinners. Na střet se můžete těšit již v neděli 17. května od 17:00. O den dříve, v sobotu 16. května, se Dota tým od 19:45 postaví proti GO GAME Dogs. Přijďte fandit na Twitch kanála Sazka eLEAGUE! #SMPWIN 💙