single-blog.php

Dota 2

Naši Dotaři si v Sazka eLEAGUE připsali druhou výhru

20. dubna 2020

V sobotu 18. dubna proběhl druhý hrací den Sazka eLEAGUE ve hře Dota 2, do kterého náš tým nastoupil proti týmu Brute.

Během early game předvedli protihráči se svým silným pickem velmi kvalitní hru, a poměrně rychle si získali vedení 8:1. Sampi si ale mezitím udržovali náskok v nasbíraném zlatě, farmě, předmětech i levelech, a netrvalo dlouho, než začali vyrovnávat i počet killů. Po patnácté minutě hra nabrala rychlý spád a nebylo pochyb, že si Sampi půjdou pro vítězství. To si vybojovali začátkem dvacáté první minuty.

I nadále tak náš tým zůstává se skóre 2:0 v čele tabulky. Titul MVP zápasu si již podruhé vybojoval Ondřej “Supream” Štarha. Ten si s Phantom Lancer (14/0/3) během zápasu připsal triple kill i rampage.

„Na zápas proti týmu Brute pod vedením legendárního českého hráče JohnnyCryptona jsme si opět připravili naši neporazitelnou strategii. Po méně povedené laning fázi se nám podařilo vyhrát pár fightů, získat roshe a poměrně jednoduše zvítězit,“ vyjádřil se k zápasu Petr “muf” Fojtík, který si zahrál Rubicka (1/6/12).

O den později, v neděli 19. dubna, jsme se proti Brute postavili podruhé, tentokrát ve hře Counter-Strike: Global Offensive. Ani jeden ze zápasů však nedopadl podle našich očekávání, a tým odešel se dvěma prohrami a skóre 11:6 a 4:16.