single-blog.php

CS:GO

Oficiální oznámení nové CS:GO sestavy

2. května 2020

Změny v našem CS:GO týmu nejspíš nikomu neunikly. Původní sestavě se příliš nedařilo a už od začátku sezóny předváděla neuspokojivé výsledky. Po dlouhém a nelehkém rozhodování soupisku opustili hned tři hráči, a zůstali jen Dominik “Fraged” Herz a Martin “Pechyn” Pechoušek. Ve třetím víkendovém kole Sazka eLEAGUE je doplnili Martin “bery” Beránek, Marek “Kinzo” Bílek a Zdeněk “daxen” Dušek.


Pro mnohé tak nejspíš bylo velkým překvapením, když v úterní 2. Tipsport COOL Lize nastoupil místo beryho jeden z původní pětice, Dominik “Desty” Černý. O tom, jak to celé je, promluvil hlavní trenér týmu, Jaroslav “Sank1” Chlumský.

„Před začátkem sezóny jsme s naší CS:GO sekcí měli ambice prát se o nejvyšší příčky na tuzemské scéně. Realita byla ale bohužel jiná a výsledky nedosahovaly našich očekávání. Proto jsme se rozhodli k razantní změně v sestavě. S týmem se rozloučila trojice Peter “weamo” Rauch, Dominik “desty” Černý a Vojtěch ”Valencio” Mydlář. Rád bych klukům poděkoval za jejich profesionální přístup, snahu a dlouhé hodiny strávené společně na herním serveru. Doufám, že to pro ně nebude konec, ale naopak začátek jejich herní kariéry, a ještě o nich v budoucnu uslyšíme. Ještě jednou díky kluci a za celý klub Sampi vám přeji hodně štěstí!

A teď k té příjemnější části. Ke zbylé dvojici Martin “Pechyn” Pechoušek a Dominik “Fraged” Herz se dnešním dnem oficiálně přidává trio Zdeněk “daxen” Dušek, Marek “kinzo” Bílek a Martin “bery” Beránek.

Daxen nahradí weama na pozici in-game leadera a díky jeho zkušenostem věřím, že přinese do týmu nový a svěží pohled na hru. Kinzo nás naopak zaujal svoji všestraností, ať už se to týká jeho individuálního sklillu, čtení hry či nových nápadů. A na Berym společně s d0dim vidíme dravé mládí, které se k našemu překvapení nezalekne ani těch největších jmen na tuzemské scéně, ba naopak. Jeho chuť vyhrávat je tak veliká, že už několikrát ukázal, že umí být klíčovým hráčem a dokáže svým individuálním skillem rozhodovat zápasy. Tahle fire power je něco, co nám chybělo a já věřím, že tohle je přesně poslední článek skládačky, který jsme potřebovali.

Protože podle pravidel Tipsport COOL Ligy nemůžeme udělat během sezóny 3 přestupy, dohrajeme ji v sestavě Fraged, Pechyn, desty, kinzo, daxen. Rád bych na závěr poděkoval našim fanouškům, kteří nám i v této ne příliš úspěšné době stále věří a ženou nás k lepším výsledkům. Děkujeme!“


V prvním oficiálním zápase nová pětice zvítězila nad týmem RAMS. Tady je sestřih těch nejlepších momentů.


Nová pětice nastoupí do zítřejšího zápasu Sazka eLEAGUE proti týmu CZC.eSuba v 17:00. Přijďte fandit na Twitch kanál Sazka eLEAGUE, a podpořte náš tým s hashtagem #SMPWIN. Těšíme se na vás! 💙