single-blog.php

FIFA

Tři dny, tři výhry pro Serona

8. května 2020

Naše FIFA sekce je v letošní sezóně pořádně rozjetá, a nezastavitelně se žene kupředu. Poté co si Dominik “Seron” Čermák minulý víkend podmanil FIFA turnaj Red Bull Ultimátní hráč, připsal si tento týden na konto hned další tři výhry.

Sparta Invitational Cup

5. května se prostřílel skrz čtvrtfinálovou BO3 sérii Sparta Invitational Cup. V prvním zápase proti RIIJKovi z Entropiqteam s přehledem dominoval se skóre 3:0. Ve druhé hře byly síly obou fotbalistů vyrovnané a nerozhodlo ani prodloužení. Vítězství tak Seronovi zajistil až penaltový rozstřel.

Semifinále a finále proběhlo jen o dva dny později, 7. května. V semifinále si Seron poradil s Kobbym ze SuperSlavia esports. V prvním zápase došlo k rozuzlení až v prodloužení, ten druhý náš hráč ovládl 5:0.

Ve finále se střetl s Lukášem “T9Laky” Pourem z FC Viktoria Plzeň. Z prvního vyrovnaného zápasu odešel s vítězným bodem Seron, ze druhého díky penaltě Laky. Rozhodující zápas přinesl mnoho napínavých okamžiků, náš hráč si ale i přes veškerý tlak udržel vedení a klání ukončil ve svůj prospěch.

Showmatch proti Inter Milán

Aby toho snad mezi čtvrtfinále a finále Sparta Cupu neměl málo, nastoupil Seron 6. května společně s naším druhým hráčem, Stanislavem “WickyBG” Chakarovem, do showmatche proti dvojici z legendárního italského týmu Inter Milán. Hráči se zvučnými jmény, Diego “CRAZY FAT GAMER” Campagnani a Rosario “BigEasy” Faustico, si s našimi svěřenci změřili síly v 1vs1 zápasech BO2 série.

Zatímco s BigEasy si oba naši fotbalisté poradili, na Crazyho, aktuálního RANK 1 hráče oficiální fiffa.gg tabulky, nestačili. Za vyrovnaného stavu 2:2 přišel na řadu rozhodující zápas Serona s Crazym. V něm Seron podal naprosto neskutečný výkon a vystřílel si skóre 4:1 a 5:0.

FIFA Cool Liga

8. května se v úvodním zápase FIFA Cool Ligy proti Seronovi postavil další favorit soutěže, Michal “DRMi10” Drastich z FC Viktoria Plzeň, který prošel celou kvalifikací bez jediné porážky. Během zápasů představoval docela velkou výzvu a obě hry musely jít do prodloužení. Seron si z nich odnesl vítězství v poměru 2:0. Z první hry ve výsledku 1:0, z té druhé 2:1.