single-blog.php

Novinky

Měníme hráče Brawl Stars

16. dubna 2020

Do týmu Sampi s radostí vítáme nový Brawl Stars tým. S původním, pod vedením Danobosse, jsme museli kvůli neuspokojujícím výsledkům a ztrátě motivace z jejich strany rozvázat spolupráci.

Jan „Lemur“ Müller, Adam „Kepo“ K. a Adam „Bandit“ Švehla spolu v jedné sestavě hrají už několik měsíců. Ještě před únorovým oznámením MČR odehráli pár menších turnajů, soustředili se ale hlavně na komunitní zápasy. V kvalifikaci na Mistrovství České republiky za sebou mají 4 Night cupy a drží se na první příčce v celkové tabulce.

„V první řadě bych chtěl poděkovat týmu SAMPI, že nám dal možnost reprezentovat jejich barvy,“ začíná své vyjádření Daniel „h4nsky“ Hanousek, manažer a kapitán týmu. Mimo to je také aktivní streamer a hráč, který je připravený za někoho z týmu v případě potřeby zaskočit. „Je to pro nás velká příležitost a my jsme za ni velice vděční. Uděláme maximum, abychom SAMPI nezklamali a ukázali, že neudělali s naším výběrem chybu. V současnosti se snažíme každý den hrát cca 4-5 hodin. Kluci mají zároveň i tréninky ve florbalu, takže někdy nám na Brawl Stars nezbývá tolik času.

Momentálně se hlavně chceme kvalifikovat na MČR v mobilních hrách 2020 a urvat cenný kov. Dále se chceme pokusit probojovat na Brawl Stars Championship, ale konkurence je opravdu veliká, takže musíme pořádné trénovat.“

Kluky u nás vítáme, a těšíme se na jejich výsledky. #SMPWIN 💙